Vítejte na magazínu o Brně

22
Sep

Seznamte se s nově otevřeným salonem na České pod hodinami

Centrem města procházíme denodenně a koncem léta nás zaujal nově otevřený nehtový salon Nbeauty nail na České ulici, kam jsme se vydali podívat. Uvnitř nás přívitala manažerka Noen Phan, která nás salonem provedla.

 

Rovnou jsme se jí zeptali na pár otázek, přečtěte si.

 

Proč jste otevřeli salon v centru města, proč jste nezvolili například obchodní centrum?

Myslím si, že mít salon na České bylo správnou volbou, jelikož se jedná o velice frekventované místo, suprové dopravní spojení, jsou tu střední a vysoké školy. Lidé to mají z domu, či z práce blízko a prochází tu hodně turistů a cizinců. 
Při vstupu do salonu na nás zapůsobila příjemná atmosféra. Salon působí prostorně, čistě a komfortně.

Jak péče probíhá, může přijít zákazník i bez konkrétní představy?

Ano určitě, poradíme mu, může si vybrat z desítek barev, tvarů a materiálů.

Pořád se vzděláváme a tak klientovi můžeme nabídnout nové trendy, hlavně pak americké, české, asijské. Zákazník může za námi přijít i s vlastním návrhem.

V salonu si můžete dopřát manikúru, tak i pedikúru.

Jedna z obav zákazníku nehtových salonů v Brně je špatná komunikace mezi klientem a manikérem, jelikož v některých salonech se nedoruzumíte česky, jak je to u vás?

U nás je každý manikér pod dohledem manažerky, která se s vámi plynule domluví, zkonzultuje vaše přání a dohlédne na správný průběh práce.

 

Proč by měl zákazník navštívit zrovna váš salon?

Jak již bylo řečeno, u nás se vždy domluvíte. Taky jsme se snažili naplnit požadavky, které klientela v dnešní době vyžaduje.

Moderní vybavení, kvalitní služby, široký výběr, čistota, atmosféra, prostředí, kvalita a samozřejmě zdraví a bezpečnost, jak pro zákazníky, tak i pro nás. Naši manikéři mají též dlouholetou praxi, absolvovali řadu školení a mají patřičné certifikáty.

Co by jste sdělili našim čtenářům na závěř a kde můžou najít další informace o vás?

Jsme tu noví, ale snažíme se zákazníkům, co nejlépe vyhovět, nezklamat je. Součástí péče je káva, čaj, nebo také čokoláda a to samozřejmě volně k dostání. :)

 

Budeme rádi, když se k nám přijdete podívat, klidně se jen poradit. Pokud vás naše práce zaujala, máme otevřeno každý všední den od 9 do 20 hodin na adese Česká 31. Více informací naleznete na naší facebook stránce https://www.facebook.com/pg/nbeauty.nail.studio, máme tam i hodnocení od zákazníků, naše ukázky práce najdete na instagramu https://www.instagram.com/nbeauty.nail.studio/

 

Budeme se na vás těšit.

 

Podívejte na vybrané ukázky práce 

Co si o tom myslíte?

názorů

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...