Nejsilnější taxík v Brně – začínající brněští podnikatelé 1.díl

  • Jiří Dufek, 27 let
  • Pozice: Iniciátor (momentálně vše, co je třeba)
  • Firma: Muscle-cars.cz

Jakým způsobem Vás tento nápad napadl?

Původně to nebyl vůbec podnikatelský nápad, ale zábava. Seděli jsme s bratrancem na pivu a diskutovali jsme o tom, Co za projekt bychom udělali s určitým obnosem peněz. A já přišel s Dodge Charger a nakonec jsme to zrealizovali. Začali jsme jako nejsilnější taxík v Brně a teď auto pronájíme. Chtěli jsme zpřístupnit převážně mladým lidem zážitek za co nejmenší částku peněz. Na začátku, ale nebylo žádné podnikání, ale čisté nadšení pro auta.

DSC_3551

Chápu Váš projekt jako podnikatelský záměr. Odlišit se od ostatních, ale proč právě Dodge Charger? Tady v česku hodně vzhlížíme k Italským značkám, proč jste nesáhli po Itálii?

Je to jednoduchý, chtěli jsme nějakým způsobem vynikat. Chtěli jsme se odlišit a zvolili jsme úplný opak evropských aut. Máme velké silné auto, které na ulici jen tak nepotkáte a bere tak hodně pozornost.

Charger 430hp

Požádal bych o stručný popisek auta, jak by si ho charakterizoval?

To je jednoduchý, je to sportovní limuzína. Auto spojuje dvě styly auta první pohodlné auto na dlouhé dálky a druhý rychlý auto ve stylu Camaro.DSC_3566

Jezdili jste jako taxík, proč už nejezdíte?

Jezdili jsme s Chargrem cca 3 měsíce převážně před zimou. Důvod byl otestovat, jak lidi budou na auto reagovat a zda bude budit zájem. Ale věděli jsme, že začátkem jara překlopíme taxi služby do půjčování auta. Jako taxi se svou spotřebou by se neuživil.DSC_3553

DSC_3567

Jaké jsou první reakce lidí?

Když jsme jezdili jako taxík byli dva druhy lidí. První, kterým to bylo absolutně jedno, jestli jedou SuperB, Octaviou nebo Dogdem. Druhý typ lidí, kteří nás pak sami aktivně oslovovali protože chtěli jezdit našim autem.

DSC_3604

Proč už to neděláte?

Když jsme s Dorgtrem začinali jako taxikáři, tak si mnozí kolegové z oboru mysleli, že jsme se totálně zbláznili a že déle než týden nemůžeme fungovat. Jenže my jsme nejezdili, abychom vydělávali. My jezdili, abychom zjistili jak lidé budou reagovat a aby si to mezi sebou řekli. Jezdili jsme více, jak tři měsíce. Dnes auto pronajímáme. Lidé často jezdí jen protože mají rádi Dodge, popřípadě k zajímavým událostem jako je rozlučka se svobodou. Stále nás to baví.

SRT8 interier

DSC_3629

 

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...