Brněnský nástěnný kalendář 2017 – PŘEDPRODEJ

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Připravili jsme pro vás nástěnný kalendář na šířku formátu A4 pro rok 2017. Použili jsme naše autorské fotografie, které jsme vyfotili během celého roku a které pravidelně publikujeme na naší facebook stránce https://www.facebook.com/milujemebrno/. Snažili jsme se do kalendáře zahrnout moderní tvář Brna, ale i tak krásné klasické historické dominanty.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1479721200790{margin-bottom: 4px !important;padding-bottom: 0px !important;}”]

Jak kalendář vypadá

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1479724706958{margin-bottom: 2px !important;padding-bottom: 2px !important;}”]Kliknutím na jednotlivý měsíc zvětšíte velikost náhledu a budete si moct fotografii prohlédnout z blízka.[/vc_column_text][vc_separator border_width=”3″ css=”.vc_custom_1479724489800{margin-top: 4px !important;padding-top: 0px !important;}”][vc_column_text]Brněnský kalendář 2017[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_hidden-xs”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner offset=”vc_hidden-lg vc_hidden-md vc_hidden-sm”][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

Cena


  • Předprodejní cena je 179 Kč za kalendář A4 (Kromě kalendáře, tak přispíváte i na tvorbu našeho obsahu, který zdarma publikujeme). V ceně je možné kalendář zabalit do vánočního balení pokud chcete kalendář věnovat jako dárek.

 

Doprava a předprodej


Jedná se o předprodej. Kalendáře bude možné i osobně vyzvednout a to v centru města. Kalendář jsme Vám schopni dodat těmito způsoby. 

  • Osobní vyzvednutí v kavárně Paolo Caffe, Kopečná 24, 602 00, Brno (během otevírací doby).
  • Česká pošta, kalendář přímo vám na poštu/do domu  (+60 Kč jeden kus).
  • NÁŠ OSOBNÍ MESSENGER, KTERÝ VÁM KALENDÁŘ PŘINESE PO VZÁJEMNÉ  DOMLUVĚ AŽ DOMŮ, POKUD BYDLÍTE V BRNĚ (ZDARMA) BĚHEM AKCE, KTERÁ TRVÁ DO 24.11.2016, do dnešní půlnoci.

Pokud chcete kalendář někomu věnovat jako vánoční dárek, tak nám to napište do poznámky a nebo na email a my vám to v ceně zabalíme do vánočního obalu.

 

Kalendáře budou k dispozici od 1.12.2016, kdy je bude možné osobně vyzvednout, či vám přijdou na poštu, nebo domů. Budeme Vás kontaktovat a domluvíme se s vámi. 

 

 

Proč jsme zvolili předprodej a proč nám pomůžete, pokud si objednáte už dnes?


  1. Pokud budeme mít dostatečný počet předobjednávek, je možné že stihneme kalendář vydat ještě dříve a bude k dispozici již začátkem příštího týdne.
  2. Pokud budeme mít dostatečný počet předobjednávek můžeme mnohem snadněji dohodnout i další výdejní místa kalendáře a vy budeme mít širší výběr, kde si kalendář převzít.

Další informace


Pokud máte jakékoliv dotazy, tak jsme na telefonu 725 98 97 61 nebo emailu milujibrno@gmail.com. Po přijetí platby vám obratem pošleme potvrzení, že platba byla přijata.

V případě, že se vám kalendář nebude líbit, tak nám stačí zavolat a obratem provedeme vrácení peněz a kalendář si vyzvedneme. Pokud bude cokoliv v nepořádku, tak neváhejte použít naší facebook stránku  https://www.facebook.com/milujemebrno/ ať to vidí i další návštěvníci a ať víte, že to dáme, co nejrychleji do pořádku.

Do 30.11.2016 do 12:00 PLATÍ PŘEDPRODEJNÍ CENA PO 1.12.2016 JI ZVEDNEME NA FINÁLNÍ PRODEJNÍ, DÁLE DO DNEŠKA MŮŽETE VYUŽÍT MOŽNOSTI DODÁNÍ KALENDÁŘE ZDARMA V RÁMCI BRNA.

 

Do konce dnešní akce zbývá


[ujicountdown id=”cervena” expire=”2016/11/25 00:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...